Jak pozyskać pierwszych klientów?

Kim w rzeczywistości jest konsultantka? To osoba która jest przedstawicielem, specjalistą do spraw kosmetyków w danej firmie, zazwyczaj prezentuje, sprzedaje bądź kupuje ze specjalnymi zniżkami. Nie zawsze są to kosmetyki natomiast w Avonie są to właśnie kosmetyki.

Możliwość testowania kosmetyków w niższej cenie

Jest to bardzo ciekawa zaleta. Dzięki Avon można wypróbować dane kosmetyki kupując je nawet 20-40% taniej (jest to rabat przygotowany dla konsultantek). Jest to bardzo dużo jeżeli porównamy tę zniżkę do tego jakie zniżki oferują inne sklepy tego typu.

Oszczędność na środkach codziennego użytku

Jest to bardzo korzystne ze względu na to że i tak każdy z nas takowe środki kupuje. Są to między innymi żele pod prysznic, kremy, mydła, środki czystości. Łatwo policzyć ile w ciągu miesiąca wydaje się na takie produkty w drogerii a ile można zaoszczędzić posiadając 20% rabatu.

Oferta V – 6 marca

  • premiera nowej kolekcji zapachowej Encanto
  • nowości prosto z Korei – innowacyjne maski w płacie
  • znajdź swój idealny mat z nowym podkładem Ultramatte
  • bestsellerowe kosmetyki do makijażu w nowych odcieniach nude
  • świeża nowość na wiosnę – Pur Blanca Harmony
  • nowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych
  • gorący trend – skarpetki złuszczające Foot Works

Kolejne strony to przeważnie oryginalne damskie i męskie perfumy znajdujące się na zapachowych próbnikach. Poprzez delikatne pocieranie nadgarstkiem wyznaczonego miejsca możemy poznać ich zapach. Na następnych stronach znajdują się kosmetyki do makijażu. Wszystkie produkty zaopatrzone są w paletę odcieni i kolorów, które możemy dobrać do naszych potrzeb. Dodatkowo każdy produkt posiada swój unikatowy kod oraz nazwę co znacznie ułatwia ich identyfikację oraz składanie zmówień. Warto wspomnieć, że pełne wachlarze makijaży ukazane zostały na modelkach.

Daje to możliwość zobaczenia jak konkretny odcień wygląda na twarzy oraz czy pasuje do danego koloru oczu. Na ostatnich stronach znajdują się ubrania, galanteria, biżuteria czy produkty domowe. Zakończeniem katalogu są specjalne serie kosmetyków służące do pielęgnacji włosów oraz ciała ofercie AVON znajdują się również kosmetyki dla najmłodszych. Każdy katalog zawiera kilka stron zarezerwowanych dla produktów przeznaczonych własnie dla dziecka. Niesamowity zapach tych kosmetyków niewątpliwie zadowoli każdego malucha

Oferta V – 6 marca

Kolejne strony to przeważnie oryginalne damskie i męskie perfumy znajdujące się na zapachowych próbnikach. Poprzez delikatne pocieranie nadgarstkiem wyznaczonego miejsca możemy poznać ich zapach. Na następnych stronach znajdują się kosmetyki do makijażu. Wszystkie produkty zaopatrzone są w paletę odcieni i kolorów, które możemy dobrać do naszych potrzeb

Jest to miejsce z wyjątkowymi promocjami dla konsultantek AVON

Nowości katalogowe wspomniane powyżej to przede wszystkim produkty, które pojawią się dopiero w kolejnych katalogach, ale konsultantki mogą je już przetestować i zamawiać. Osoby bardziej doświadczone na pewno będą zainteresowane wyjątkowymi promocjami na najczęściej kupowane produkty i cieszące się wysoką popularnością.

Najistotniejszą kwestią dla Konsultantki powinien być spis wszystkich dostępnych aktualnie próbek kosmetyków i zapachów. Ostatnie strony katalogu przeznaczone są dla kodów na torby zakupowe i narzędzia ułatwiające sprzedaż tj. : pokrowiec na próbki czy wzorniki lakierów.

Możliwość testowania kosmetyków w niższej cenie

Jest to bardzo ciekawa zaleta. Dzięki Avon można wypróbować dane kosmetyki kupując je nawet 20-40% taniej (jest to rabat przygotowany dla konsultantek). Jest to bardzo dużo jeżeli porównamy tę zniżkę do tego jakie zniżki oferują inne sklepy tego typu.

Czy wiesz, że jako Ambasadorka Piękna (Konsultantka) możesz skorzystać z ofert, które nie są dostępne dla Klientów? Otrzymujesz wartościowe prezenty już przy pierwszym zamówieniu! A co najważniejsze możesz kupować kosmetyki do 40% taniej.

3xbez

Brak zobowiązań, opłat, warunków!

0PLN

Darmowa rejestracja, nic nie ryzykujesz!

40%

Dostęp do zniżek i rabatów!

Ambasadorka piękna
avon to Ty i Ja