Jak zostać Konsultanką AVON?

Współpraca z Avon rozpoczyna się od wypełnienia formularza rejestracyjnego za pośrednictwem strony internetowej www.kobietyavon.pl 

Następnie zainteresowana otrzymuje jednorazowe hasło za pośrednictwem wiadomości SMS, natomiast na adres e-mailowy zgłoszony w formularzu – login (nr personalny). Po zalogowaniu ambasador/ka otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych i rozwijających, oraz wyjątkowych ofert.

Dlaczego warto? Spróbuj bez zobowiazań.

Rejestracja w firmie Avon jest BEZPŁATNA. Zakładając konto masz dostęp do szerszego wachlarzu ofert oraz materiałów publikowanych dla Twoich potrzeb. Krótkie filmiki szkoleniowe pozwolą przybliżyć nie tylko gamę produktów Avon, ale także pokażą jak zwiększyć sprzedaż oraz Twoje zyski.

Od czego zacząć? Na jakie wsparcie od nas możesz liczyć?

Rejestrując się na stronie kobietyavon.pl gwarantujemy Tobie stałe wsparcie z Liderem, który będzie pomagał zarówno w procesie rejestracji, wysłania pierwszego zamówienia, ale także w późniejszym etapie współpracy z firmą Avon. Cenimy sobie kontakt z naszym zespołem i to jest dla nas kluczowy element współpracy.

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz od Nas pakiet startowy (katalogi, ulotki, programy dostępne w Avon oraz próbki nowości), który pomoże w rozwinięciu współpracy i uzyskaniu potencjalnych klientów.

1

wypełnienie formularza

Współpraca z Avon rozpoczyna się od wypełnienia formularza rejestracyjnego za pośrednictwem strony internetowej www.kobietyavon.pl
2

SMS hasło jednorazowe

Następnie otrzymasz SMS zawierający hasło jednorazowe. Należy je zmienić po pierwszym logowaniu.
3

email numer personaly (login)

Na adres email podany w formularzu otrzymasz nr. personalny, będzie to Twoj login używany do logowania do Klubu Avon (konsultantki). Do logowania można także użyć adresu email.
Dołącz

Program
na start

Zaczynając współpracę z firmą Avon masz możliwość skorzystania z “ Programu na start”. Składając systematyczne zamówienia w pierwszych 4 katalogach współpracy oraz spełniając warunki programu masz możliwość otrzymania nagród rzeczowych. Zerknij poniżej jakie nagrody mogą być Twoje.

Katalogi 1-4

250PLN

1 katalog

1PLN
1

Odżywczy krem do twarzy, rąk i ciała z masłem kakaowym - 400 ml

76109

1 katalog

5.99PLN
1

Woda perfumowana Attraction 50 ml

76117

2 katalog

5.99PLN
2

Zestaw 2 kosmetyków:
- Podwójny program liftingujący okolice oczu Anew (żel na powieki,
krem pod oczy), 2x10 ml
- Tusz Geniusz 5w1 w odcieniu Blackest Black

76125

3 katalog

5.99PLN
3

Zestaw 2 kosmetyków:
• Rozświetlająco-odmładzające Serum
do twarzy Anew z 10% witaminą C,
30 ml
• Ultramatowa szminka Avon Ultra
w odcieniu Ruby Kiss

76133

Katalogi 1-3

1200PLN

4 katalog

5.99PLN
4

Wystarczy, że zrobisz zakupy w Avon w 3 kampaniach z rzędu o łącznej wartości 1200 zł

W zestawie:
• Woda perfumowana Far Away Glamour dla Niej, 50 ml
• Woda toaletowa Wild Country dla Niego, 75 ml
• Odmładzająca kuracja do twarzy w ampułkach

76141

Ile chciałabyś zarabiać miesięcznie?

15%
do 249,99
20%
250-399,99
25%
400-849,99
30%
850-1599,99
35%
1600-4499,99
40%
4500+
3xbez

Brak zobowiązań, opłat, warunków.

0PLN

Darmowa rejestracja, nic nie ryzykujesz.

40%

Dostęp do zniżek i rabatów.

Wystarczy, że masz ukończone 18 lat lub też, jeżeli nie jesteś osobą pełnoletnią wystarczy zgoda rodzica lub opiekuna i wypełnisz formularz rejestracyjny http://kobietyavon.pl/rejestracja

Zamówienia składasz indywidualnie, NIE MA OBOWIĄZKU SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ. Pamiętaj, że rejestracja nie zobowiązuje do składania regularnych zamówień na określoną kwotę, to Ty decydujesz na jaką kwotę chcesz złożyć zamówienie.

Zamawiasz kosmetyki indywidualnie, na potrzeby swoje oraz najbliższych. To Ty decydujesz kiedy i za ile zamawiasz.

Rezygnacja może zostać podjęta w każdym momencie współpracy. Jeżeli chcesz zrezygnować zgłoś to swojemu Liderowi lub bezpośrednio do firmy Avon ze swojej Klubu Avon. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z rezygnacją.

Założenie konta w firmie Avon jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.

Zarobki w Avon opierają się o progi rabatowe zależą od wysokości Twoich zamówień. Rabaty wynoszą od 15 % do 45% i są zależne od wielkości realizowanych zamówień.

 

Dodatkowo pojawia się szereg oferty  i promocji, które mogą zostać wykorzystane do zwiększenia zysków. Szczegóły dotyczące tych ofert możesz znaleźć w gazetce Focus (dostępnej dla zarejestrowanych osób w firmie) lub na stronie internetowej po zalogowaniu w zakładce Oferty specjalne.

Po roku bez żadnej aktywności Twoje konto konsultantki zostanie po prostu usunięte bez żadnych konsekwencji.

Rejestrując się na stronie kobietyavon.pl gwarantujemy Tobie stałe wsparcie z Liderem, który będzie pomagał zarówno w procesie rejestracji, wysłania pierwszego zamówienia, ale także w późniejszym etapie współpracy z firmą Avon. Cenimy sobie kontakt z naszym zespołem i to jest dla nas kluczowy element współpracy. Jeśli natomiast nie życzysz sobie kontaktu z naszej strony, każda z nas jest inna, również to uszanujemy. Najważniejszy jest Twój komfort pracy.

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz od Nas pakiet startowy (katalogi, ulotki, programy dostępne w Avon oraz próbki nowości), który pomoże w rozwinięciu współpracy i uzyskaniu potencjalnych klientów.

Konsultantką może zostać każdy kto ukończył 18 rok życia, warunkiem przystąpienia jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat także mogą zostać konsultantką, dla nich jednak wymagana jest dodatkowo zgoda rodzica oraz dokument potwierdzający ich tożsamość (legitymacja/paszport), niestety w tym przypadku możliwa jest wyłącznie rejestracja papierowa więc nie obejdzie się bez wizyty na poczcie, osoby pełnoletnie mogą rejestrować się w pełni online. W razie pytań skontaktuj się z nami na kobietyavon@gmail.com postaramy się wyjaśnić/pomóc w procesie rejestracji.

Dołącz i zacznij zarabiać

Gotowa zostać Ambasadorką Piękna AVON?

Rejestrując się na stronie kobietyavon.pl gwarantujemy Tobie stałe wsparcie z Liderem, który będzie pomagał zarówno w procesie rejestracji, wysłania pierwszego zamówienia, ale także w późniejszym etapie współpracy z firmą Avon. Cenimy sobie kontakt z naszym zespołem i to jest dla nas kluczowy element współpracy. Jeśli natomiast nie życzysz sobie kontaktu z naszej strony, każda z nas jest inna, również to uszanujemy. Najważniejszy jest Twój komfort realizacji zamówień w Avon.

  Wypełnij formularz

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Hanna Seremak prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą HANNA SEREMAK P.H.U. pod adresem: ul. Tenisowa 38, 62-080, Sierosław. Państwa dane osobowe są wykorzystywane ponieważ są niezbędne do zawarcia i realizacji umowy. Szczegółowe informacje zawarto w regulaminie rejestracji.

  Czy wiesz, że jako Ambasadorka Piękna (Konsultantka) możesz skorzystać z ofert, które nie są dostępne dla Klientów? Otrzymujesz wartościowe prezenty już przy pierwszym zamówieniu! A co najważniejsze możesz kupować kosmetyki do 40% taniej.

  3xbez

  Brak zobowiązań, opłat, warunków!

  0PLN

  Darmowa rejestracja, nic nie ryzykujesz!

  40%

  Dostęp do zniżek i rabatów!

  Ambasadorka piękna
  avon to Ty i Ja