Zamówienie

Dołącz

Możesz kupować kosmetyki Avon również na własne potrzeby. Jako ambasadorka piękna możesz zamawiać kosmetyki online kiedy tylko masz na to ochote. Szybko, wygodnie i bez zobowiązań.

Jak zamawiać kosmetyki avon taniej?

Dołączając do naszego zespołu możesz korzystac z rabatów i ofert specjalnych niedostępnych dla klientek. Wypełnij formularz rejestracyjny i sprwdź jakie to proste.

Od katalogu 8 dostępna jest zaktualizowana wersja procesu składania zamówień. Poniżej film informacyjny ze zmianami, które wprowadza ze sobą klub avon.

Dołącz
3xbez

Brak zobowiązań, opłat, warunków.

0PLN

Darmowa rejestracja, nic nie ryzykujesz.

40%

Dostęp do zniżek i rabatów.

Pierwsze zamówienie może zostać złożone już po zakończonym procesie rejestracji, ponieważ Twoje konto jest już wtedy aktywne.

Status i szczegóły zamówienia można sprawdzić w zakładce Zamówienia i zwroty.

W momencie, kiedy Ty lub Twoja klientka chcecie z jakiegoś powodu dokonać zwrotu zakupionego produktu masz prawo zwrócić lub dokonać zamiany w przeciągu 90 dni od dnia zakupu. Jedynym warunkiem jest to, by produkt nie był zużyty w ilości większej niż 20%. Proces wymiany/zwrotu dokonujemy poprzez zakładkę Zamówienia i zwroty wybierając kolejno E-zwroty. Wypełniając krok po kroku instrukcje dokonasz zwrotu lub wymiany towaru, który należy wysłać do siedziby firmy Avon Operations Polska Sp. Z o.o, ul. Stacyjna 77, Garwolin 08-400 z dopiskiem „Dział zwrotów” oraz nr Twojego zwrotu.

Środki za zwrot zostaną wprowadzone na Twoje konto w Avon i wprowadzone korektą przy kolejnym zamówieniu.

Zamówienia możesz złożyć poprzez:

 • Klub Ambasadorki  na stronie internetowej www.avon.pl
 • Avon non stop – automatyczny serwis telefoniczny pod numerem telefonu 22 878 28 00 lub bezpłatnym numerem 800 800 888
 • SMS – serwis dostępny 24h pod numerem 664 070 093
 • Zakupy w sklepie stacjonarnym- zakupy w jednym z 11 sklepów Avon

Gotowa zostać Konsultantką AVON?

Rejestrując się na stronie kobietyavon.pl gwarantujemy Tobie stałe wsparcie z Liderem, który będzie pomagał zarówno w procesie rejestracji, wysłania pierwszego zamówienia, ale także w późniejszym etapie współpracy z firmą Avon. Cenimy sobie kontakt z naszym zespołem i to jest dla nas kluczowy element współpracy. Jeśli natomiast nie życzysz sobie kontaktu z naszej strony, każda z nas jest inna, również to uszanujemy. Najważniejszy jest Twój komfort realizacji zamówień w Avon.

  Wypełnij formularz

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Hanna Seremak prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą HANNA SEREMAK P.H.U. pod adresem: ul. Tenisowa 38, 62-080, Sierosław. Państwa dane osobowe są wykorzystywane ponieważ są niezbędne do zawarcia i realizacji umowy. Szczegółowe informacje zawarto w regulaminie rejestracji.

  Czy wiesz, że jako Ambasadorka Piękna (Konsultantka) możesz skorzystać z ofert, które nie są dostępne dla Klientów? Otrzymujesz wartościowe prezenty już przy pierwszym zamówieniu! A co najważniejsze możesz kupować kosmetyki do 40% taniej.

  3xbez

  Brak zobowiązań, opłat, warunków!

  0PLN

  Darmowa rejestracja, nic nie ryzykujesz!

  40%

  Dostęp do zniżek i rabatów!

  Ambasadorka piękna
  avon to Ty i Ja